Prijavite se k projektu NMK!

Novo šolsko leto se hitro približuje, zato vas Naša mala knjižnica ponovno vabi k sodelovanju! Ustvarjalnika sta že pripravljena, čakamo le še vaše prijave, preden ju iz elektronske verzije pretvorimo v papirnato.

Za tiste, ki naše male knjižnice še ne poznate nekaj osnovnih informacij: s pričetkom šolskega leta se začne projekt Naša mala knjižnica, projekt, ki je namenjen spodbujanju branja in predstavitvi slovenskih in tujih otroških in mladinskih avtorjev na malo drugačen način. V začetku šolskega leta prijavljenim otrokom razdelimo Ustvarjalnike s hudomušnimi, a poučnimi nalogami na temo šestih knjig vključenih v projekt. Projekt je zasnovan tako, da spodbuja branje in otrokovo kreativnost skozi skupno poustvarjanje v razredu.

Za več informacij kliknite tukaj.